W pierwszym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 narodowa kadra Czech ogrywa narodową reprezentację Polski!

W pierwszym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 narodowa kadra Czech ogrywa narodową reprezentację Polski!

W inauguracyjnym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 czeska kadra narodowa zwycięża narodową reprezentację Polski!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiej drużyny narodowej nie był za bardzo udany. Oczywiście nasi zawodnicy byli w stanie awansować do fazy play-off, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na stanowisku selekcjonera. Chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem kadry Polski, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była reprezentacja narodowa Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, aby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w polskiej reprezentacji były fantastyczne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Czeska drużyna narodowa bowiem zdołała strzelić dwie bramki już po trzech minutach spotkania. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zebranych na trybunach w Pradze. Od pierwszych minut spotkania gracze narodowego zespołu Czech wyglądali o wiele lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to zmieni. Nasza kadra grała trochę lepiej w drugiej części tego starcia, jednakże to czescy gracze zdobyli bramkę numer 3. Zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie był Jan Kuchta. Piłkarze polskiej kadry dali radę strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu polskiej kadry narodowej był kiepski i warto to zaznaczyć. Z całą pewnością nie tak debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. Polska kadra narodowa mierzyć się będzie z reprezentacją Albanii w drugim pojedynku eliminacji. Polska reprezentacja z całą pewnością musi zgarnąć 3 punkty w tym starciu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy