Szymański Damian zdobył gola i nazwany został bohaterem piłkarskiej polskiej reprezentacji! Wielkie doznania w ostatnich minutach spotkania z drużyną narodową Anglii!

Szymański Damian zdobył gola i nazwany został bohaterem piłkarskiej polskiej reprezentacji! Wielkie doznania w ostatnich minutach spotkania z drużyną narodową Anglii!

Narodowa kadra Polska grająca na Stadionie Narodowym bywa naprawdę ciężka do ogrania i dostrzegamy to od lat. Tracimy punkty na tym stadionie naprawdę bardzo rzadko i należy mieć świadomość tego, że ogromna w tym zasługa fanów futbolowych z naszego kraju. W dzień, gdy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego miejsca zawodnicy naszej kadry dostają nadwyżkowego zastrzyku umiejętności. W zmaganiach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Katarze gracze selekcjonera Sousy Paulo prezentują się do tej chwili dobrze, jednakże ich forma oddalona jest od ideału. Wieczorem w środę polskich piłkarzy czekał naprawdę ciężki sprawdzian, jakim bez cienia wątpliwości był pojedynek z angielskim zespołem. Każdy wielbiciel piłki nożnej z naszego kraju ma świadomość tego, jak ciężkim rywalem w dziejach pojedynków naszej kadry narodowej są angielscy piłkarze. Nie było miejsca na wątpliwości w takiej sytuacji, ponieważ niezwykle istotne było zgarnięcie maksymalnej liczby oczek.

Drużyna Polski przed tym pojedynkiem była od początku skazywana na klęskę. Trzeba bez żadnych wątpliwości wziąć pod uwagę to, że gracze z Polski zazwyczaj bardzo się motywują na spotkania ze znacznie silniejszymi. W tym meczu było identycznie i trzeba wziąć pod uwagę, przez długi czas można było nawet stwierdzić, że polska drużyna narodowa powalczyć może o wygraną z angielską kadrą. dla naszych graczy to było niesamowicie trudne 90 minut i bez żadnych wątpliwości trzeba ich pochwalić za walkę do końca spotkania. Mogło się wydawać, że może to być zakończenie nadziei o pozytywnym wyniku, w chwili, kiedy bramkę w 80 minucie zdobył Harry Kane. Polska narodowa drużyna finalnie nie planowała poddać się i do ostatnich minut tego meczu szukała możliwości do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia gola na wagę remisu ustrzelił gracz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. To była bez wątpienia genialna chwila dla tego młodocianego piłkarza. W ostatecznym rozrachunku polska narodowa drużyna dała radę wywalczyć wynik remisowy na Stadionie Narodowym podczas starcia z reprezentacją Anglii i dzięki temu wciąż ma bardzo duże szanse na promocję na światowe mistrzostwa.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy