Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji. Śpiewana przez Rafała Brzozowskiego przyśpiewka za kiepska na finał turnieju Eurowizji!

Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji. Śpiewana przez Rafała Brzozowskiego przyśpiewka za kiepska na finał turnieju Eurowizji!

Trzeba mieć świadomość tego, że nasza ojczyzna z reguły nie wprawiała w zachwyt widowni podczas zawodach Eurowizji. Przeważnie Polski największym rezultatem jest kwalifikacja do finału, w którym zajmowaliśmy końcowe miejsca. Eurowizję odwołano w roku zeszłym, gdyż panowała pandemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Stary Kontynent, lecz także resztę świata. W odbywającej się w tym roku edycji wysłannikiem naszego kraju podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał marzenie zadziwić fanów muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Dużo dziennikarzy nie było uradowanych z wybrania reprezentanta naszego kraju, jednak w końcowym rozrachunku do podmiany nie doszło. Przykro iż kolejny raz z kolei musieliśmy żegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski Rafał, który reprezentował nas w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował europejskich telewidzów i też dlatego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Bez żadnych wątpliwości widzowie z naszego kraju są już bardzo zamroczeni tego rodzaju wynikiem. "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego była po prostu kiepska i warto to zaznaczyć. W tym utworze nie było niczego atrakcyjnego, co może wprawić w ekscytację fanów muzyki na Starym Kontynencie. Jest to następna odsłona konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie umie awansować do finałowej fazy. Od dłuższego czasu wybór ambasadorów Polski na konkurs Eurowizji nie idzie Polakom najlepiej i z pełnym przekonaniem można zauważyć. Musimy w takim wypadku pokładać wiarę w tym, że w kolejnym roku Polska będzie w stanie wejść do starcia finałowego o triumf w konkursie Eurowizji. W tego rodzaju przypadku naprawdę kluczowe jest to, żeby wytypować dobrego piosenkarza, który będzie umiał zaczarować publiczność europejską. W przeciwnym wypadku znowu nie zdołamy do starcia finałowego podczas turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy