Słabe spotkanie zespołu narodowego Korei Południowej - porażka z brazylijską reprezentacją narodową rezultatem jeden do czterech!

Słabe spotkanie zespołu narodowego Korei Południowej - porażka z brazylijską reprezentacją narodową rezultatem jeden do czterech!

Rozgrywane aktualnie mistrzostwa świata są niesamowite na wielu płaszczyznach i nie można temu zaprzeczyć. Za nami grupowe zmagania, więc nadszedł czas na to, co piłkarscy sympatycy najbardziej uwielbiają. Oczywiście chodzi o pucharową drabinkę, gdzie nie są wybaczane błędy i klęska może wyeliminować Cię z mistrzostw a także marzeń o wygraniu pucharu świata. W niedzielny wieczór drużyna narodowa Polski przegrała z narodową drużyną Francji wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mundialu. Dla sympatyków piłki nożnej w Polsce, ponieważ nie oznaczało to jednak końca doznań, gdyż turniej wciąż trwa. Bez cienia wątpliwości trzeba oglądać grę reprezentacji Brazylii, gdyż z pojedynku na pojedynek prezentuje się dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z reprezentacją narodową Korei Południowej było tego świetnym dowodem, gdzie zawodnicy brazylijskiego zespołu narodowego postanowili sobie urządzić festiwal strzelecki w pierwszej części. Już w 6. minucie została strzelona pierwsza bramka dla brazylijskiego zespołu narodowego, a autorem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w szesnastce z defensywnymi zawodnikami przeciwnika.

Trzeba mieć na uwadze, iż dla reprezentacji narodowej Korei Południowej I część meczu była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I odsłona skończyła się prowadzeniem narodowego zespołu Brazylii wynikiem 4:0. Następne gole zdobyli Neymar, Richarlison oraz Paqueta. Zgromadzeni na obiekcie piłkarscy fani mogli odczuwać satysfakcję, ponieważ mogli oglądać prawdziwy popis drużyny Brazylii. Tempo tego spotkania mocno opadło w drugiej odsłonie. Piłkarze Brazylii starali się tworzyć następne akcje, lecz zawodnicy narodowej reprezentacji Korei Południowej fantastycznie się bronili. Korea Południowa w końcówce meczu strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Na strzał zza pola karnego zdecydował się zawodnik drużyny Korei Południowej, a golkiper brazylijskiej reprezentacji narodowej nie miał szans na skuteczną obronę. To spotkanie w końcowym rozrachunku skończyło się wynikiem 4 do 1 dla reprezentacji Brazylii, która w 1/4 finału będzie się mierzyć z Chorwacją. Stawką tego starcia będzie kwalifikacja do półfinału mistrzostw świata i pewność gry o medal.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy