Selekcjoner Sousa Paulo podał do mediów w poniedziałek skład reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa! Paru piłkarzy odstrzelonych z polskiej reprezentacji!

Selekcjoner Sousa Paulo podał do mediów w poniedziałek skład reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa! Paru piłkarzy odstrzelonych z polskiej reprezentacji!

O graniu w rozgrywkach rangi mistrzowskiej rozmyśla mnóstwo młodych adeptów, których celem życiowym jest gra profesjonalna w piłką nożną. Nożna piłka to w obecnej chwili najbardziej rozpoznawalna sportu dyscyplina na świecie i nie powinno budzić to wątpliwości. Od młodości chłopaki rywalizują o to, aby w przyszłych latach występować na najsławniejszych arenach światowego futbolu. Trzeba jednakże mieć tego świadomość, iż droga do pozostania profesjonalnym zawodnikiem do prostych nie należy i zmusza do wielu poświęceń. Dlatego też młodzi chłopcy, którym się powiodło wzbudzają z reguły zazdrość ale i tym samym respekt wśród własnych rówieśników. W czerwcu zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce, w których będą brać udział dwadzieścia cztery zespoły. To bez cienia wątpliwości znaczy, iż na wielbicieli piłkarskich czekają podwyższone doznania. Turniej europejskich mistrzostw będzie ciągnąc się przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości staniemy się obserwatorami bardzo dużej liczby bramek a także meczów futbolu. W naszym artykule z kolei chcielibyśmy się skupić na narodowej reprezentacji, gdyż selekcjoner Sousa zaprezentował listę piłkarzy na pojedynki Mistrzostw Europy.

Od paru dekad opracowanie kadry na wielkie rozgrywki takie jak światowe mistrzostwa lub Euro potrafi obudzić ogromne doznanie w w Polsce. Się trafiały w takich momentach zwykle, które nie wszystkim się podobały. Identycznie było w tej sytuacji. Z pewnością ogromnym zaskoczeniem, w chwili gdy selekcjoner Sousa Paulo przedstawił graczy listę był brak w kadrze Grosickiego Kamila, który przez długi czas stanowił trzon naszej ekipy. Od paru miesięcy reprezentant WBA nie rozgrywa spotkań regularnie i to jest powodem podstawowym tego, że trener Paulo Sousa nie chciał powołać Kamila Grosickiego do drużyny piłkarskiej drużyny narodowej na europejski czempionat. Teoretycznie posiadamy silną kadrę narodową, która pojedynkować się może o bardzo dobry rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Zostaje nam w takiej sytuacji czekać na debiutancki pojedynek europejskiego czempionatu, w którym Polska rywalizować będzie ze Słowaków kadrą.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy