Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7.03 o 20:00 zaistniał wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O rozmowie tej zrobiło się niebywale głośno i bezustannie jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnorodnych tabloidów. Po wycofaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie da się ukryć, że poparcie jest nadzwyczaj odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media dostrzegają, iż jeżeli Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili definitywnie swoją możliwość. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła również wątek myśli samobójczych Meghan oraz tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę znawców analizujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Eksperci, w tym dawniejszy sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, sugerując przy tym Oprah brak obiektywnego podejścia a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle pokazany został w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio około milion odbiorców. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Z uwagi na niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez wątpienia należy stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieprzerwanie analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy