Pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona i niesamowite emocje podczas GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu trwającego wciąż sezonu będziemy znali zdobywcę mistrzostwa świata Formuły 1!

Pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona i niesamowite emocje podczas GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu trwającego wciąż sezonu będziemy znali zdobywcę mistrzostwa świata Formuły 1!

Sympatycy tego sportu nadal nie otrzymali odpowiedzi na najbardziej istotne zagadnienie, a do ostatecznego zakończenia w tej chwili trwającego sezonu F1 sezonu F1 pozostał już tylko 1 wyścig. Od wielu sezonów nie było takiej sytuacji w wyścigach w Formule 1, żeby triumfatora mistrzostw świata zobaczyć dopiero na koniec ostatniego wyścigu sezonu. Bez żadnych wątpliwości z tej perspektywy patrząc aktualny sezon jest rewelacyjny. Dobrze podkreślić fakt, że w trwającym aktualnie sezonie wyłącznie dwójka kierowców liczyło się podczas rywalizacji o tytuł mistrzowski. Oczywiście tu mówimy o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG Petronas oraz Maxie Verstappenenie z zespołu RB Racing. Nadal rządzący mistrz świata spotkał w aktualnym sezonie oponenta, który jest w stanie toczyć z nim bój. Podczas GP Arabii Saudyjskiej Hamilton Lewis miał okazję zrównać się punktami z Maxem Verstappenenm i oczywiście ta sztuka mu wyszła. O zdobyciu mistrzowskiego tytułu dzięki wynikom ostatniego wyścigu zdecyduje ostatni pojedynek kończącego się sezonu.

Bez najmniejszych wątpliwości forma wcześniej wspomnianych kierowców w tegorocznym sezonie była niezwykła. Dwaj zawodnicy bardzo mocno odjechali reszcie kierowców już po pierwszym wyścigu i pokazali im, kto tak naprawdę liczy się w batalii o tytuł mistrzowski Formuły 1. Inni zawodnicy mieli możliwość tylko oglądać ich zmagania o zwycięstwa w kolejnych Grand Prix oraz dyskutować który z nich finalnie wywalczy tytuł mistrza świata. W takim przypadku rozsądnie mieć świadomość faktu, że w trakcie tego sezonu było dużo niezwykłych doznań i bardzo często dochodziło do incydentów między tymi dwoma świetnymi zawodnikami. Mimo ogromnych emocji obaj zawodnicy wypowiadają się o sobie z wzajemnym respektem i podkreślają, że w decydującym wyścigu sezonu triumfować będzie ten lepszy zawodnik. To, że pojedynek o tytuł mistrza świata rozwiąże się dopiero w trakcie ostatniego wyścigu jest na pewno niesamowity dla każdego fana Formuły 1. Bez wątpienia ostatni wyścig tego sezonu F1 zapewni nam bardzo dużo doznań. Na decydujące zakończenie pomiędzy tymi dwoma bardzo dobrymi kierowcami zostaje nam więc wyłącznie wyczekiwać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy