Kolejny przypadek naprawdę kiepskiej dyspozycji mistrza Polski w rozgrywkach Ekstraklasy! Górnik Zabrze ogrywa warszawiaków wynikiem jeden do zera!

Kolejny przypadek naprawdę kiepskiej dyspozycji mistrza Polski w rozgrywkach Ekstraklasy! Górnik Zabrze ogrywa warszawiaków wynikiem jeden do zera!

Bez najmniejszych wątpliwości w aktualnie trwających rozgrywkach Ekstraklasy warszawska Legia prezentuje się bardzo słabo. piłkarze Legii to obecni mistrzowie polskich rozgrywek i warto mieć ten fakt na uwadze, a w obecnej chwili zajmują pozycję w spadkowej strefie. Tragiczną passę piłkarzy Legii miało w końcu przełamać, jednakże i w tej sytuacji brakło zgrania do tego, aby zdobyć jakiekolwiek punkty. Zawodnicy Górnika od pierwszych minut tego starcia wyglądali na świetnie wytrenowanych i w pierwszej odsłonie drużyna gości nie dała rady przeciwstawić się im. Po pierwszej części tego starcia zawodnicy Górnika Zabrze prowadzili wynikiem 2:0 i wszystko na to wskazywało, że zapowiada się kolejna klęska mistrza polskich rozgrywek. Jednak zawodnicy Legii Warszawa w początkowych minutach kolejnej części spotkania wzięli się do pracy i zdołali doprowadzić do remisowego rezultatu. Wówczas będący na stadionie sympatycy piłki nożnej mogli mieć nadzieje na wielkie emocje w ostatnich minutach tego meczu.

I niewątpliwie naprawdę fascynujące były końcowe minuty tego meczu. Głównie za sprawą gry zawodników Górnika, którzy na koniec wygrali ten pojedynek. Trafienie dające zwycięstwo ustrzelił w 96. minucie Kubica Krzysztof, który potrafił wykorzystać świetne podanie w wykonaniu Janzy Erika. Swoje pierwsze trafienie po przenosinach do polskiej ligi strzelił zdobywca pucharu świata z 2014 roku, czyli Lukas Podolski i należy zdać sobie z tego faktu sprawę. to był niesamowity moment dla tego piłkarze i nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Z kolei Legia Warszawa przegrała 7 mecz z rzędu i w tym momencie znajduje się na siedemnastej pozycji w klasyfikacji ligowej. Trzeba zaznaczyć, iż to jest niesamowicie przeciętny rezultat, jak na panującego wciąż mistrza Polski. Jeżeli warszawska Legia wciąż chciałaby rozgrywać mecze w polskiej Ekstraklasie to jej gracze muszą powrócić do dobrej dyspozycji. W przeciwnym wypadku mistrz Polski zaskakująco zostanie zdegradowany do niższej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy