Fatalne spotkanie kadry narodowej Polski na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z zespołem Czech!

Fatalne spotkanie kadry narodowej Polski na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z zespołem Czech!

Przegrana kadry polskiej z narodową kadrą Czech na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu kadry Polski nie był zbyt udany. Polscy gracze rzecz jasna dali radę awansować do fazy pucharowej, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy wielbiciele z Polski zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na stanowisku selekcjonera. I chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej piłkarskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym rywalem była narodowa kadra Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej kadrze były fantastyczne, jednak weryfikacja przyszła bardzo szybko. Reprezentacja Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po trzech minutach starcia. Zarówno dla sympatyków zebranych na trybunach w Pradze, jak i zawodników to był istny szok. Od pierwszych minut meczu piłkarze reprezentacji narodowej Czech prezentowali się o wiele lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. W drugiej części meczu polska kadra narodowa prezentowała się nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli trzeciego gola. Strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Nasi zawodnicy usiłowali nadrobić straty, jednakże zdołali strzelić jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem meczu. Ten mecz w wykonaniu drużyny Polski był tragiczny i trzeba to przyznać. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym wyobrażał sobie portugalski trener Santos. Narodowa drużyna Polski w drugim starciu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z narodową kadrą Albanii. W tym pojedynku reprezentacja Polski musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy