Fantastyczny wynik w pierwszej kolejce turnieju Ligi Europy! Legia Warszawa ograła Spartak z Moskwy i objęła pierwszą lokatę w klasyfikacji swojej grupy!

Fantastyczny wynik w pierwszej kolejce turnieju Ligi Europy! Legia Warszawa ograła Spartak z Moskwy i objęła pierwszą lokatę w klasyfikacji swojej grupy!

drużyny piłkarskie z naszego kraju raczej nieczęsto są w stanie zapewnić kibicom optymistyczne doznania w europejskich rozgrywkach i warto uświadomić to sobie. Zazwyczaj nasze kluby błyskawicznie ponoszą klęski w eliminacyjnych rozgrywkach i kończą swoją przygodę w europejskich rozgrywkach i zostaliśmy oswojeni z tym. Kibice z Polski w trwającym aktualnie sezonie mogli być jednak znacznie mocniej zadowoleni z formy polskich klubów. W finalnym rozrachunku jedynie Legia dotarła do grupowych zmagań rozgrywek europejskich, ale reszta klubów podczas kwalifikacyjnych rozgrywek radziła sobie naprawdę solidnie. W dzisiejszym dniu jednakże mamy chęć skoncentrować się na formie Legii, która podczas wieczoru w środę zainaugurowała walkę w grupowej fazie Ligi Europejskiej. Oponentem w meczu numer jeden grupowej batalii był Spartak Moskwa, a więc niezwykle mocny klub pochodzący z Rosji.

Przed tym meczem wielu dziennikarzy zgodnie twierdziło, że Legii naprawdę ciężko będzie zdobyć jakieś punkty. Spartak z Moskwy przed rozpoczęciem pojedynku wydawał się przeciwnikiem znacznie bardziej trudniejszym i mistrz polskiej ligi musiał się mocno postarać, aby ugrać chociażby punkt podczas tego spotkania. Sytuacja podczas meczu prezentowała się jednak zdecydowanie inaczej, co bez najmniejszych wątpliwości jest fenomenalną wiadomością dla fanów piłki nożnej z naszego kraju. Od pierwszych minut piłkarze trenowani przez Michniewicza zgotowali zespołowi gospodarzy i parę razy znaleźli się blisko strzelenia bramki. Zawodnicy Spartaka z Moskwy bez cienia wątpliwości byli naprawdę zdziwieni tym, w jakim stylu ten pojedynek rozegrali zawodnicy mistrza polskiej ligi. Gra mistrza rozgrywek polskich okazała się naprawdę rozsądna i można było dostrzec w niej pomysł na ten pojedynek. W chwili, gdy na tablicy pojawiła się 90. minuta meczu wydawać się mogło, iż spotkanie zakończone zostanie remisem. Jednak w doliczonym przez arbitra czasie zawodnicy mistrza ligi polskiej zorganizowali błyskawiczną kontrę, która skończyła się golem dla drużyny gości zdobytym przez Kastratiego. Zawodnicy Spartaka Moskwa usiłowali jeszcze strzelić wyrównującą bramkę, jednak nie starczyło im paru minut i to gracze mistrza polskiej ligi mieli możliwość celebrować triumf.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy