Canarinhos mogą być pewni wyjazdu na mistrzostwa świata w Katarze, gdyż pokonali kolumbijską drużynę wynikiem 1:0! Brazylia właśnie zagwarantowała sobie awans do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze!

Canarinhos mogą być pewni wyjazdu na mistrzostwa świata w Katarze, gdyż pokonali kolumbijską drużynę wynikiem 1:0! Brazylia właśnie zagwarantowała sobie awans do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze!

Sympatycy futbolu ze Starego Kontynentu doskonale zdają sobie z tego sprawę, iż brazylijska reprezentacja narodowa jest jedną z najskuteczniejszych piłkarskich reprezentacji. Od czasu do czasu mamy okazję słyszeć o utalentowanym piłkarzu, który może mieć szansę na doświadczenie bardzo dużej kariery w futbolu i pochodzi on akurat z kraju kawy. Naprawdę spore grono zawodników, którzy radowali oczy kibiców futbolu z całego świata wypuścił w świat ten kraj. W tej chwili narodowa reprezentacja Brazylii ma bardzo mocny skład, który na pewno jest w stanie walczyć o pierwsze miejsce na mundialu w Katarze, które odbywać się będą w 2022 roku. Dobrze wziąć pod uwagę, że gracze drużyny Brazylii świetnie przebrnęli przez kwalifikacyjne zmagania do mistrzostw świata w Katarze. Otrzymali okazję, żeby przypieczętować sobie kwalifikację do katarskiego mundialu. W czwartek wieczorem, jednakże do tego potrzebowali wygranej z narodową drużyną Kolumbii. Za sprawą tego, iż zawodnicy Brazylii świetnie poradzili sobie z tym przeciwnikiem świętować mogli zdobycie miejsca na mistrzostwach świata.

W trwających obecnie kwalifikacyjnych zmaganiach do światowych mistrzostw w Katarze kadra narodowa Brazylii wyłącznie raz zgubiła pełną pulę punktów. To się zdarzyło właśnie w meczu z kolumbijską drużyną, które się zakończyło wynikiem zero do zera. Nadszedł czas na pojedynek rewanżowy, w trakcie którego głównym faworytem znowu byli brazylijscy piłkarze. Spotkanie zostało rozegrane na obiekcie w Sao Paulo i gracze Brazylii byli bardzo zmotywowani, żeby ograć swoich przeciwników. Rzutem na taśmę brazylijscy reprezentanci zdołali zdobyć decydującą bramkę, chociaż przez bardzo długi czas utrzymywał się na tablicy rezultat remisowy. Lucas Paqueta, który przyjął fenomenalne podanie od najwybitniejszej gwiazdy kadry Brazylii Neymara strzelił trafienie, które przypieczętowało wygraną podczas tego pojedynku. Właśnie w taki sposób drużyna Brazylii stała się pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która zagwarantowała sobie grę na mundial w Katarze. Dobrze uświadomić sobie, że kwalifikacyjne zmagania są coraz bliżej końca i niedługo znać będziemy komplet zespołów, które będą rywalizować o mistrzostwo świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy