Bonusowe kody

Bonusowe kody

Bukmacherskie zakłady - czym są?


Obstawianie typu bukmacherskiego to określanie czy będzie miało miejsce dane zdarzenie, często z dziedziny sportu ale bywają również i inne dziedziny. Tak więc w zakładach wzajemnych siedzi gracz, czyli osoba typująca mecz, a z innej firma bukmacherska - podmiot, który przyjmuje zakład na wskazanych przez niego regułach. Niezwykle często zakłady obstawiane są na rozgrywki piłki nożnej. Sprawdź


Od czego rozpocząć obstawianie?


Czynem pierwszym okazuje się być zarejestrowanie się u bukmachera.

Trzeba mieć na uwadze to, że na terenie naszego państwa obowiązuje ustawa o hazardzie, która mówi, że zakłady mają możliwość organizować jedynie legalni bukmacherzy, którzy dostali licencję Ministerstwa Finansów. Otworzenie nowego konta gracza a także jego sprawdzenie przez bukmachera to więc początkowy oraz musowy etap. Jeżeli zatem jesteśmy pewni, że z typowania zamierzamy mieć realne pieniądze, trzeba pomyśleć o obstawianiu określonej grupy zdarzeń, danej sportowej dyscypliny lub rodzaju zakładów, jak na przykład zakłady na żywo. Taka metoda to także bardziej poprawne sprawdzanie wyników statystycznych, bardziej dokładne dane i co za tym stoi na wyższe sukcesy w zakładach.


Jak postawić swój własny zakład bukmacherski?


Każdy klient, wybierając określone zdarzenie sportowe stawia daną sumę, którą jest w stanie wydać, żeby wygrać daną kwotę postawionych środków. Kwotę tę opisujemy jako stawką zakładu. Operator oferujący zakład przypisuje prawdopodobieństwo w kursie po którym dane zajście zostanie następnie liczone. Tak zwany kurs okazuje się sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu określa prawdopodobną wygraną albo stratę. Typując zakłady można więc bardzo szybko zarobić, poprawnie typując dany zakład lub utracić zainwestowane środki w przegranym zakładzie.


Zawieranie zakładu live


Typowanie meczów live to najbardziej ceniona i jedna z najpopularniejszych form obstawiania przez klientów firm bukmacherskich. Pozwala ona na typowanie w czasie trwania konkretnego spotkania koszykarskiego. Możemy określić, że to wyjątkowa forma zawierania zakładów, którą prezentują operatorzy zakładów. Obstawiając zakłady live jesteśmy w stanie w tym samym momencie obserwować wydarzenie live i ekspresowo reagować na zdarzenia stawiając swoje zakłady.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy