Agencja copywriterska sierpień 2021

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. W ofercie są również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, copywriterzy tworzą teksty w aż trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

teksty na stronę internetową www.agencja-copywriterska.icu

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.